
10 701 ₴
Кабінет керівника Стіл Омега + крісло Ледлі + Рольф + Веселка AMF
Лінійка корпусних меблів "Омега" - це прагматичний розрахунок! Мінімум засобів - максимум зручностей.
Колекція виконана з ламінованого ДСП товщиною 16 мм і включає в себе всі базові елементи для облаштування офісного простору. Поверхні облицьовані кромкою ABS товщиною 0,45 мм, кришки столів і топів ABS завтовшки 2 мм
Вся колекція меблі "Омега" виробляється в кольорі бук.
Крісло Ледлі комплектується міцними високоякісними пластиковими підлокітниками і хрестовиною, а також оснащене механізмом гойдання Tilt.
Склад комплекту:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры шкафа-гардероба | |
| Высота гардероба | 186 см |
| Глубина гардероба | 36 см |
| Ширина гардероба | 55 см |
| Состав комплекта | |
| Конференц-приставка | 1 шт |
| Стол рабочий | Да |
| Шкаф для документов | 1 шт |
| Шкаф-гардероб | 1 шт |
| Вешалка для одежды | 1 |
| Кресло | 1 шт |
| Стул | 2 |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота стола | 75 |
| Высота шкафа | 102 |
| Глубина стола | 60 |
| Глубина шкафа | 36 |
| Длина стола | 120 |
| Столешница | ламинированная ДСП |
| Ширина шкафа | 72 |