
10 001 ₴
Кабінет керівника Helios AMF
Helios - меблі для сильних духом і впевнених у собі людей!
Твердість характеру, що виражається у кожному силуеті меблів, стабільність і розміреність ліній наповнює собою простір навколо.
Теплота і натуральність дерева створять гармонію атмосфери і утворюють всі умови для реалізації Ваших кращих ідей.
Меблі виконані з високоякісного шпону натурального дерева. Каркас або основа - виконана з МДФ. Глибина кольору досягається нанесенням тонкого шару фарби. Фінішне покриття - лак. Колір шпону - горіх американський.
Крісло Брістоль безсумнівно прикрасить і доповнить ваш кабінет або робоче місце. Висока і зручна спинка крісла для любителів повної підтримки спини протягом усього робочого дня. Підлокітники – хром з м'якими накладками, дуже зручні і практичні. В цілому, крісло має все необхідне для забезпечення комфорту, правильного і зручного положення тіла при роботі. Хромована хрестовина і деталі підлокітників виглядають дуже стильно і сучасно. Дизайн Брістоль буде доречно виглядати як в кабінеті стилю Хай тек і в класичному. Настроюється під власника дуже просто і швидко. Комплектується міцними високоякісними металевими хромованими елементами та механізмом гойдання AnyFix.
Склад комплекту:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры конференц-приставки | |
| Высота приставки | 72 см |
| Глубина приставки | 80 см |
| Длина приставки | 180 см |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 78 см |
| Глубина стола | 80 см |
| Длина стола | 180 см |
| Состав комплекта | |
| Конференц-приставка | 1 шт |
| Стол рабочий | Да |
| Кресло | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус | МДФ шпонированный |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Орех американский |