
10 701 ₴
Комплект модулів Візит Дарк Браун AMF
Репутація офісу або установи часом складається і від того, як виглядають його приміщення. Задайте їм строгий, але в той же час стильний тон. Виберіть для своїх робочих кабінетів або холів дивани Візит. Об'ємний візуально, але компактний диван Візит порадує природним шкірзамінником глибокого кольору. Особлива технологія виготовлення дозволяє домогтися дивної схожості з натуральною шкірою, якісно імітуючи її колір і фактуру. Зручна спинка дивана забезпечує м'яку і фізіологічно правильну підтримку хребта. Традиційні обтічні форми дивана надають йому респектабельний і діловий вигляд, підкорюючи відвідувачів і співробітників офісу. Невисокий диванчик в класичному виконанні, серед інших переваг, відрізняється також компактністю, надійністю і безпекою
У комплект входить: двомісний модуль, одномісний модуль, кутовий модуль, правий і лівий підлокітники з колекції Візит.
Склад комплекту:
Розміри:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | диван |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Наличие спинки | Да |
| Тип дивана | угловой |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры дивана | |
| Высота дивана с учетом спинки | 84 см |
| Глубина дивана | 96 см |
| Длина дивана | 261 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративная подушка | 0 шт. |
| Каркас дивана | Деревянный брус + Змейка |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Темно-коричневый |