
10 701 ₴
Диван з підлокітниками Візит Мадрас Дк Браун AMF
Репутація офісу або установи часом складається і від того, як виглядають його приміщення. Задайте їм строгий, але в той же час стильний тон. Виберіть для своїх робочих кабінетів або холів дивани Візит. Об'ємний візуально, але компактний диван Візит порадує природним шкірзамінником глибокого кольору. Особлива технологія виготовлення дозволяє домогтися дивної схожості з натуральною шкірою, якісно імітуючи її колір і фактуру. Зручна спинка дивана забезпечує м'яку і фізіологічно правильну підтримку хребта. Традиційні обтічні форми дивана надають йому респектабельний і діловий вигляд, підкорюючи відвідувачів і співробітників офісу. Невисокий диванчик в класичному виконанні, серед інших переваг, відрізняється також компактністю, надійністю і безпекою.
Склад комплекту:
Розміри:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | диван |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спинки | Да |
| Тип дивана | прямой |
| Габаритные размеры дивана | |
| Высота дивана с учетом спинки | 84 см |
| Глубина дивана | 96 см |
| Длина дивана | 194 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративная подушка | 0 шт. |
| Каркас дивана | Деревянный брус + Змейка |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Короб для хранения | 0 шт. |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Подлокотник | Да |
| Цвет | Темно-коричневый |