
10 701 ₴
Диван в зону очікування Міраж Неаполь-20 AMF
Диван - це один з найпопулярніших видів меблів. Дивани одномісні Міраж є чудовим зразком компактної меблів, яка чудово впишеться в житлове або офісний простір. Конструкція диванів серії Міраж виконана із сталевих, хромованих труб, які відрізняються легкістю і високою міцністю, крім того металева рама дуже ефектно і солідно виглядає. Стильний дизайн дивана: квадратне сидіння, низька спинка, стібка у вигляді квадратів, роблять дану лінію диванів дуже актуальною, такі моделі чудово впишуться в інтер'єр в стилі хай-тек або сучасний мінімалізм.
Склад комплекту:
Розміри:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | диван |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спинки | Да |
| Тип дивана | модульный |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры дивана | |
| Высота дивана с учетом спинки | 68 см |
| Глубина дивана | 71 см |
| Длина дивана | 142 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративная подушка | 0 шт. |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Короб для хранения | 0 шт. |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Подлокотник | кожзам |