
10 001 ₴
Портативний конференц-набір стільців Ібіца AMF
Стілець Ібіца стане відмінним доповненням інтер'єру в тих закладах, які оснащені літнім майданчиком. Крім того, він часто використовується туристами, які люблять відпочивати на природі. Завдяки складаний конструкції стілець Ібіца можна брати з собою в дорогу, він не займає багато місця, має металевий каркас і пластикову основу. Така конструкція робить цю модель стільця стійкою і зручною для використання. Внизу стільця є невеликі металеві перемички, які дозволяють йому стояти ще більш стійко. Якщо стілець Ібіца скласти, то він практично буде не помітним. Така властивість робить його зручним при зберіганні.
Основні особливості:
- компактність і зручність транспортування;
- надійна складна конструкція;
- зносостійкість і простота в догляді;
- соковиті яскраві колірні рішення;
- доступна ціна.
Склад комплекту:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса (опор) | Металл |
| Материал сиденья | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Габаритные размеры стула | |
| Вес | 5.2 кг |
| Высота сиденья стула | 470 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 790 мм |
| Глубина стула | 470 мм |
| Ширина стула | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 |
| Материал спинки | Пластик |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подлокотники | Нет |
| Подстаканник | 0 |
| Регулируемые опоры | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Тип опор | Ножки |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |