
10 701 ₴
Робоче місце оператора Омега + крісло Престиж Люкс AMF
Лінійка корпусних меблів "Омега" - це прагматичний розрахунок! Мінімум засобів - максимум зручностей.
Колекція виконана з ламінованого ДСП товщиною 16 мм і включає в себе всі базові елементи для облаштування офісного простору. Поверхні облицьовані кромкою ABS товщиною 0,45 мм, кришки столів і топів ABS завтовшки 2 мм
Вся колекція меблів "Омега" виробляється в кольорі бук.
Відмінне рішення для будь-якого офісу. Крісло Престиж виконано в сучасному стилі.
Воно просто створене для тих, хто любить зручність і комфорт. Особливо вдалим буде використання такого крісла в сучасному офісі. Крім безперечних функціональних особливостей володіє прекрасним зовнішнім виглядом. Інакше кажучи, для створення ідеальної робочої атмосфери в офісі вашій увазі представляється крісло Престиж.
Спинка має ергономічну форму, тому буде підтримувати спину людини, що сидить.
Склад комплекту:
Розміри:
Стіл: 1350х600х750 мм
Тумба: 400х500х734 мм
Шафа: 720х360х1960 мм
Гардероб: 720х360х1960 мм
Двері: 680х26х764 мм
Вішак: Д 420 мм, висота 1680 мм
Стілець: 535х570х850 мм
Крісло: 640х640х900 / 1080 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | 1 |
| Кресло | 4 шт |
| Стул | 5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота гардероба | 196 см |
| Высота стола | 75 |
| Высота тумбы | 74 |
| Высота шкафа | 196 |
| Глубина гардероба | 36 см |
| Глубина стола | 60 |
| Глубина тумбы | 50 |
| Глубина шкафа | 36 |
| Длина стола | 135 |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Стационарная тумба | 4 |
| Стол офисный | 4 шт. |
| Столешница | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ширина гардероба | 72 см |
| Ширина тумбы | 40 |
| Ширина шкафа | 72 |
| Шкаф для документов | 4 шт. |
| Шкаф-гардероб | 1 шт. |
| Материал изготовления | |
| Материал обивки | искусственная кожа |