
10 701 ₴
Кабінет менеджера Стиль + крісло Марсель + стілець Рольф AMF
Колекція корпусних меблів "Стиль" - це легкість, комфорт і практичність!
Комбінуючи модулі корпусних меблів можна легко створити як операторські робочі місця, так і робочий кабінет будь-якого керівника.
Меблі колекції "Стиль" - виготовлені з високоякісної ламінованої ДСП товщиною 18 мм.
Крісло Марсель Істинно французька чарівність крісла повністю відповідає його назві. Розкіш і простота, яскравість і стиль, комфорт і показність – поєднуються в дизайні всіх моделей. Саме тому виріб буде гармонійно поєднуватися як з класичним інтер'єром, в якому переважають масивні меблі під дерево, так і в просторому, сучасному офісі, виконаному в стилі модерн з великою кількістю скляних або металевих деталей. Оббивка, виготовлена з високоякісних матеріалів, що дозволяє комфортно відчувати себе в кріслі, навіть якщо весь день доведеться провести в сидячому положенні. Завдяки різноманітності відтінків крісло стає прикрасою кабінету.
Склад комплекту:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота гардероба | 183 см |
| Высота мобильной тумбы | 59 см |
| Высота стола | 72 |
| Высота шкафа | 183 |
| Глубина гардероба | 34 см |
| Глубина мобильной тумбы | 50 см |
| Глубина стола | 75 |
| Глубина шкафа | 34 |
| Длина стола | 139 |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Мобильная тумба | 1 шт. |
| Стол офисный | 1 шт. |
| Столешница | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, стекло |
| Цвет | Яблоня |
| Ширина гардероба | 55 см |
| Ширина мобильной тумбы | 40 |
| Ширина шкафа | 72 |
| Шкаф для документов | 1 шт. |
| Шкаф-гардероб | 1 шт. |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | хромированный металл |
| Материал обивки | искусственная кожа |
| Состав комплекта | |
| Кресло | 1 шт |
| Стул | 2 |