
10 701 ₴
Кабінет менеджера Омега + крісло Гольф AMF
Лінійка корпусних меблів "Омега" - це прагматичний розрахунок! Мінімум засобів - максимум зручностей.
Колекція виконана з ламінованого ДСП товщиною 16 мм і включає в себе всі базові елементи для облаштування офісного простору. Поверхні облицьовані кромкою ABS товщиною 0,45 мм, кришки столів і топів ABS завтовшки 2 мм
Вся колекція меблів "Омега" виробляється в кольорі бук.
Крісло Гольф. Родзинкою крісла є незвичайна припіднята форма хрестовини, яка надає кріслу спортивний динамічний дизайн. Крісло обладнане спинкою анатомічної форми, яка повністю повторює вигини хребта. Це зроблено для того, щоб знизити тиск на поперековий відділ, тим самим зберігаючи правильну поставу і позбавляючи власника крісла від болів в спині. На глибокому і широкому сидінні буде себе комфортно почувати людина будь-якої комплекції. Наповнення крісла виконано по системі Duo Foam, яка передбачає використання поролону 2-х видів щільності: нижнього шару, який досить жорсткий і допомагає крісла зберігати свою форму протягом багатьох років, і верхнього, більш пухкого шару, який забезпечує м'якість і комфорт посадки.
Крісло укомплектовано цілим рядом параметрів: можна регулювати висоту спинки і сидіння, спинки і глибину кут її нахилу. Керувати важелями налаштувань дуже просто: це можна робити, не піднімаючись з крісла. Прогумовані ролики не залишають на підлоговому покритті подряпин і забезпечують вільне пересування в межах робочої зони.
У комплект входить: гардероб, 2 шафи для документів, 2 комплекти дверей, письмовий стіл, тумба, тумба під системний блок, 2 топа для тумби з колекції Омега, офісне крісло Гольф.
Склад комплекту:
Розміри:
Гардероб: 720х360х1900 мм
Шафа: 720х360х1900 мм
Дверцята: 680х764х16 мм
Стіл: 1150х1150х750 мм
Тумба: 400х500х734 мм
Топ для Тумби: 405х600х16 мм
Тумба під СБ: 250х450х734 мм
Топ для тумби під СБ: 255х600х16 мм
Крісло: 650х650х1060 / 1180 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота гардероба | 190 см |
| Высота стола | 75 |
| Высота тумбы | 74 |
| Высота шкафа | 190 |
| Глубина гардероба | 36 см |
| Глубина стола | 115 |
| Глубина тумбы | 50 |
| Глубина шкафа | 36 |
| Длина стола | 115 |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Стационарная тумба | 1 |
| Стол офисный | 1 шт. |
| Столешница | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ширина гардероба | 72 см |
| Ширина тумбы | 40 |
| Ширина шкафа | 72 |
| Шкаф для документов | 2 шт. |
| Шкаф-гардероб | 1 шт. |
| Состав комплекта | |
| Кресло | 1 шт |
| Тумба под системный блок | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Материал обивки кресла | ткань |