
10 701 ₴
Кабінет менеджера Омега + крісло Анкор + стілець Квест AMF
Лінійка корпусних меблів "Омега" - це прагматичний розрахунок! Мінімум засобів - максимум зручностей.
Колекція виконана з ламінованого ДСП товщиною 16 мм і включає в себе всі базові елементи для облаштування офісного простору. Поверхні облицьовані кромкою ABS товщиною 0,45 мм, кришки столів і топів ABS завтовшки 2 мм
Вся колекція меблів "Омега" виробляється в кольорі бук.
Крісло Анкор. Недороге, якісне крісло для керівника середньої ланки обладнаний пластиковими підлокітниками, що витримують велике навантаження і міцною поліамідної хрестовиною.
Завдяки плавним формами, крісло виглядає модно і підкреслює чудовий смак господаря.
Поліамідна хрестовина витримує навантаження до 120 кг, тому крісло можна порекомендувати людині з великою вагою.
Сполучуваність. Крісло буде гармонійно виглядати поряд з письмовим або комп'ютерним столом.
Придбання високоякісного крісла за оптимальною ціною – це можливість обладнати робочі місця для менеджерів, бухгалтерів і керівників середньої ланки.
Склад комплекту:
Розміри:
Крісло: 650х810х1130 / 1230 мм
Стілець: 470х570х810 мм
Стіл: 1150х1150х750 мм
Тумба: 400х500х734 мм
Тумба для системного блоку: 250х450х734 мм
Топ для тумби: 405х600х16 мм
Топ для тумби системного блоку: 255х550х16 мм
Шафа: 720х360х1960 мм
Двері: 680х26х764 мм
Шафа-Гардероб : 720х360х1960 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления стола | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота гардероба | 196 см |
| Высота стола | 75 |
| Высота тумбы | 74 |
| Высота шкафа | 196 |
| Глубина гардероба | 36 см |
| Глубина стола | 115 |
| Глубина тумбы | 50 |
| Глубина шкафа | 36 |
| Длина стола | 115 |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Стационарная тумба | 1 |
| Стол офисный | 1 шт. |
| Столешница | ламинированная ДСП |
| Ширина гардероба | 72 см |
| Ширина тумбы | 40 |
| Ширина шкафа | 72 |
| Шкаф для документов | 2 шт. |
| Шкаф-гардероб | 1 шт. |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | пластик |
| Материал обивки кресла | исскуственная кожа, ткань |
| Состав комплекта | |
| Кресло | 1 шт |
| Стул | 1 |
| Тумба под системный блок | 1 шт |