
10 701 ₴
Аудиторія Уно AMF
Навчальна аудиторія - важливий інструмент для організації процесу навчання. Багато компаній виділяють окрему зону в офісному просторі для навчання співробітників. Що вже говорити про університети та школи, які без аудиторій просто не можна уявити.
Меблі для навчальних класів - одна з головних складових відмінної успішності учнів. Товари, призначені для шкільних установ, повинні сприяти підвищенню концентрації уваги і комфорту під час тривалого сидіння. Інтернет-магазин пропонує продукцію, яка гарантує дотримання вимог комфорту, стандартів гігієни, дозволена для використання в навчальних закладах.
З нашими меблями, класна кімната стане дійсно "класною"! Якісна, надійна і красива частина інтер'єру обов'язково принесе свої плоди у вигляді гарних оцінок і дисципліни учнів.
Склад комплекту:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки высоты стула | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Монолитная конструкция | Нет |
| Ростовая группа | № 6 |
| Состояние | Новое |
| Функциональное назначение | для учеников |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Глубина стола | 500 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас парты | сталь покрытая порошковой краской |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Крючок для портфеля | 2 шт |
| Полка | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | ламинированная ДСП |
| Столешница стола | ламинированная ДСП |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук |