
10 701 ₴
Кабінет директора Стиль AMF
Зручні, практичні та комфортні меблі Стиль для директорів шкіл або керівників різних ланок. Всі меблі підібрані таким чином, щоб всі необхідні речі були зручно розташовані. З такими меблями працювати легко і продуктивно.
Колекція Корпусний меблі Стиль - це легкість, комфорт, практичність! Комбінуючи модулі корпусних меблів можна легко створити як операторські робочі місця, так і робочий кабінет будь-якого керівника. Меблі колекції Стиль всі виготовлена з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 18 мм.
Кабінет складається з: письмового стола з приставним елементом, крісла керівника, двох стільців для відвідувачів, шафи для документів і гардеробу з колекції Стиль.
Склад комплекту:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры шкафа-гардероба | |
| Высота гардероба | 182.5 см |
| Глубина гардероба | 34 см |
| Ширина гардероба | 55 см |
| Габаритные размеры мобильной тумбы | |
| Высота мобильной тумбы | 50 см |
| Глубина мобильной тумбы | 58.8 см |
| Ширина мобильной тумбы | 40 см |
| Габаритные размеры конференц-приставки | |
| Высота приставки | 75 см |
| Глубина приставки | 72 см |
| Длина приставки | 76 см |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 72 см |
| Глубина стола | 75 см |
| Длина стола | 139 см |
| Габаритные размеры шкафа для документов | |
| Высота шкафа | 182.5 см |
| Глубина шкафа | 34 см |
| Ширина шкафа | 72 см |
| Состав комплекта | |
| Конференц-приставка | 1 шт |
| Мобильная тумба | 1 шт |
| Стол рабочий | Да |
| Шкаф для документов | 1 шт |
| Шкаф-гардероб | 1 шт |
| Кресло | 1 шт |
| Стул | 2 |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Цвет | Черный |