



7 693 ₴
Стіл барний AMF Antares з неймовірною палітрою підсвічування, створить цікавий і оригінальний інтер'єр приміщення і задасть настрій вашим відвідувачам. Такий стіл буде відмінно виглядати в нічному клубі, барі, кафе, готелі, так само можна прикрасити таким столом і ваш будинок. Світлодіодне підсвічування має 16 кольорів світіння, 4 режиму, безперервно працює до 8 годин, просто заряджається, створює додаткове джерело освітлення. Міцний пластик навіть без підсвічування виглядає дуже гідно і відмінно виконує свою пряму функцію. Якщо ви хочете підкорити гостей оригінальними меблями, то стіл барний AMF Antares, то що вам потрібно!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Нестандартная |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота стола | 700 мм |
| Длина стола | 940 мм |
| Ширина стола | 940 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота стола (мм) | 700 |
| Глубина столешницы | 940 |
| Длина стола (мм) | 940 |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Мoдель | Antares |
| Столешница | пластик |