









901 ₴
Стіл садовий Nettuno 80х80 пластиковий AMF
Стіл для саду AMF Nettuno доступний і стійкий варіант для дачі, саду або кафе із пластику. Квадратний стіл має посередині пластикову заглушку, при знятті якої, можна встановити парасольку для захисту від яскравого сонця. Розміри стільниці 80x80 см. Легка вага і компактні розміри дозволяють без зусиль переміщати його. Не вимагає особливого догляду, стійкий до вологи і вигорання.
Характеристики:
Матеріал стільниці - пластик
Каркас - пластик
Колір: білий, зелений, тауп.
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Материал каркаса (опор) | Пластик |
| Материал столешницы | Пластик |
| Отверстие в столешнице для зонта | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Зеленый, Тауп |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 4.2 кг |
| Высота | 720 мм |
| Длина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Размеры стола в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 800 мм |
| Ширина в сложенном виде | 800 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |