






2 425 ₴
Стіл складаний AMF Фіат WAK-78 – невеликий прямокутний стіл для пікніка, дачі або відкритої тераси. Ніжки з металу забезпечать надійну стійкість і довговічність, не страшний бруд і вода. Стільниця виконана з високоякісного пластику, при цьому має оригінальну комбінацію текстур під ротанг і дерево, матеріал володіє високою надійністю, стійкий до вигорання, не піддається корозії і забезпечує усієї конструкції легкий вагу. Стіл в складеному стані дуже зручно зберігати, оскільки він займає дуже мало місця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал столешницы | Пластик |
| Отверстие в столешнице для зонта | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет | Коричневый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 9 кг |
| Высота | 700 мм |
| Длина | 780 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 9 кг |
| Высота (мм) | 700 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Длина (мм) | 780 |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Мoдель | Фиат |
| Материал | Пластик |
| Состояние | новый |
| Ширина (мм) | 780 |