









550 ₴
Столик садовий Elba 64x53 пластиковий білий AMF
Столик для саду AMF Elba 64x53 - недорогий пластиковий столик, легкий і компактний, можна використовувати в якості журнального столика або столу для дітей. Столик відмінно доповнить собою зону біля басейну поруч з шезлонгами, оскільки має для цього дуже зручну висоту 42 см. При масовому використанні дуже зручно зберігати столики в стопках. Пластик стійкий до дії вологи і сонячних променів, миється за допомогою звичайної ганчірки і щадного миючого засобу.
Характеристики:
Матеріал стільниці - пластик
Каркас - пластик
Колір: білий
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Материал каркаса (опор) | Пластик |
| Материал столешницы | Пластик |
| Отверстие в столешнице для зонта | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Высота | 420 мм |
| Длина | 640 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |