








937 ₴
Стіл складаний AMF S076 – відмінний вибір для дому, дачі і поїздок на природу, має 3 варіанти регулювання висоти стільниці. Стіл можна використовувати в будь-яких умовах, так як стільниця з міцного пластику, який не боїться вологи, температурних перепадів і каркас з металу, з пластиковими заглушками на ніжках для захисту підлоги від подряпин. Стільниця з закругленими краями. У складеному вигляді стіл відмінно поміщається в багажник автомобіля, він компактний і при зберіганні будинку.
- регулювання висоти в трьох положеннях - 495 мм - 625 мм - 740 мм;
- пластикова стільниця товщиною 26 мм;
- каркас - сталева труба діаметром 19 мм, товщина труби - 1 мм;
- розмір у складеному вигляді - 955*490*65 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал столешницы | Пластик |
| Отверстие в столешнице для зонта | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 6 кг |
| Высота | 740 мм |
| Длина | 765 мм |
| Ширина | 495 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 6 кг |
| Высота (мм) | 740 |
| Высота (мм)в нижнем положении | 495 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Длина (мм) | 765 |
| Мoдель | Стол S076 |
| Материал каркаса (корпуса) | Сталь |
| Состояние | новый |
| Ширина (мм) | 495 |