









2 990 ₴
Стіл складаний AMF Форд RZK-180 - відмінний варіант для пікніка в колі великій і веселій компанії. Завдяки розмірами 180*75,5 см він досить місткий. Стіл досить легкий, компактний в складеному вигляді, зручно перевозити або зберігати в холодну пору року. Ніжки складні виконані з міцного матеріалу – сталь, стільниця з пластику з текстурою, що імітує плетіння з ротанга. Стіл виконаний з безпечних і довговічних матеріалів, не вимагає спеціального догляду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал столешницы | Пластик |
| Отверстие в столешнице для зонта | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет | Черный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 14 кг |
| Высота | 740 мм |
| Длина | 1800 мм |
| Ширина | 755 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 13,7 кг |
| Высота (мм) | 740 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Длина (мм) | 1800 |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Мoдель | Форд |
| Материал | Пластик |
| Состояние | новый |
| Ширина (мм) | 755 |