







2 821 ₴
Стіл складаний AMF Додж MZK-180 – для кемпінгу, дачі або інших заходів на свіжому повітрі, зручно складається. Для зручного транспортування є ручка, відносно невеликий розмір 90*75 см дозволяє перевозити його у просторому багажнику і зберігати в коморі. База (ніжки) виконані зі сталі, а пластикова стільниця виконана з торців під ротанг, а робоча поверхня під дерево. Вона має розміри в розкладеному вигляді 180*75 див. Стіл зручний у використанні, довговічний, місткий і простий в обслуговуванні і установці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал столешницы | Пластик |
| Отверстие в столешнице для зонта | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет | Коричневый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 14 кг |
| Высота | 740 мм |
| Длина | 1800 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 13,7 кг |
| Высота (мм) | 740 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Длина (мм) | 1800 |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Мoдель | Додж |
| Состояние | новый |
| Ширина (мм) | 750 |