









1 940 ₴
Стіл складаний AMF Z122 – сімейний варіант меблів для пікніка, в складеному вигляді в багажнику автомобіля займає мінімум місця. Стіл зручно зберігати і транспортувати, завдяки ручці для перенесення, стільниця служить як чохол в складеному вигляді і вам не потрібно переживати про додаткових деталях, які можуть загубитися. Стільниця з товстого пластика із закругленими краями, стійка до впливу вологи та температури. Ніжки з пофарбованого металу, надають столу стійкість і довговічність. -
пластикова стільниця товщиною 45 мм;
- каркас - сталева труба діаметром 25 мм, товщина труби - 1 мм;
- розмір у складеному вигляді - 610*610*95 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал столешницы | Пластик |
| Отверстие в столешнице для зонта | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 11 кг |
| Высота | 750 мм |
| Длина | 1240 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 10,6 кг |
| Высота (мм) | 750 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Длина (мм) | 1240 |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Мoдель | Стол Z122 |
| Материал каркаса (корпуса) | Сталь |
| Состояние | новый |
| Ширина (мм) | 610 |