







1 393 ₴
Стілець Корсика – відмінне рішення для літніх майданчиків кафе чи барів біля басейну.Спинка і сидіння являють собою пружний моноблок, який має властивість амортизувати, підтримуючи вашу спину під час руху вперед-назад. Завдяки застосуванню високоміцного пластику з додаванням з додаванням УФЧ-протекторів, стілець Корсика може довгий час перебувати на відкритому повітрі і є дуже зносостійким і легким у догляді.Він не боїться води, не вицвітає і добре переносить легкі механічні дії.Грайливі вигини сидіння підкреслять оригінальність дизайну і сучасний характер стільця.В основі лежить міцний металевий каркас, не характерний для пластикових меблів, що робить даний стілець ще більш надійним і стійким. Ця модель стільця гармонійно поєднує в собі легкість, практичність і комфорт. Ви гарантовано залишитеся задоволені своїм вибором!
Основні особливості:
- спинка і сидіння – зручний амортизуючий пластиковий моноблок;
- до складу пластику додано УФЧ-протектор, що значно підвищує зносостійкість виробу;
- простота у догляді;
- легкість і компактність;
- соковиті яскраві колірні рішення;
- доступна ціна.
Модифікація стільця Корсика з каркасом кольору Алюм. Моноблок стільця виготовлений з пластику.
Глибина - 550 мм
Ширина - 470 мм
Висота сидіння стільця - 460 мм
Висота стільця з урахуванням спинки - 760 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 760 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Глубина стула | 550 мм |
| Кол-во изделий на паллете | 24 шт |
| Ширина стула | 470 мм |
| Штабелируемость | по 4 шт |