









946 ₴
Стілець складаний Y52 AMF
Стілець складаний AMF Y52 – відмінна модель садових меблів, яку можна використовувати на будь-якому відпочинку, вдома або на дачі, просто природі. Модель має невелику вагу, стійкий металевий каркас сидіння зі спинкою з міцного пластику. Швидка збірка і стійкість будуть оцінені всіма користувачами. Зручно зберігати в складеному вигляді, є ручка для перенесення в спинці. Стілець можна використовувати у приміщеннях, на ніжках є захист від подряпин статі.
Товщина сидіння, мм: 45
Товщина спинки, мм: 35
Висота стільця у складеному вигляді, мм: 1100
Ширина стільця у складеному вигляді, мм: 460
Глибина стільця у складеному вигляді, мм: 165
Глибина виробу, мм: 590
Матеріал сидіння: пластик
Матеріал каркасу: сталева труба діаметром 28 мм, товщина труби - 1 мм;
Вага виробу, кг: 5,5
Максимальне навантаження на виріб, кг : 100
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5.5 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 1100 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Пластик |
| Материал спинки | Пластик |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 460 мм |
| Цвет обивки | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Кол-во изделий в упаковке | 4 шт |
| Материал изготовления | |
| Спинка | пластик |