








1 715 ₴
Стілець Санта-Фе – це відмінною рішення для кафе і ресторанчиків, які мають льотну майданчик. Головна особливість цієї моделі – легкий, але міцний моноблок з сидіння і спинки.
По боках моноблока розташовані декоративні оформлення, що додає стільця Санта-Фе більшої привабливості.
Завдяки якісному і міцного матеріалу, з якого виготовлена ця модель, вона здатна витримувати будь-які дії, такі як механічні пошкодження або температурні перепади.
Колірне оформлення стільця приємно порадує і вас, і відвідувачів вашого закладу. Яскраві барвисті кольори додадуть оригінальності, привабливості.
Завдяки структурі стільця, його можна використовувати на майданчиках, де не занадто багато місця. Зберігати стілець Санта-Фе теж досить зручно.
Основні особливості:
- сидіння і спинка – міцний і легкий пластик;
- висока зносостійкість і простота у догляді;
- соковиті яскраві колірні рішення;
- доступна ціна.
Глибина - 550 мм
Ширина - 470 мм
Висота сидіння стільця - 460 мм
Висота стільця з урахуванням спинки - 760 мм
Для догляду не потрібно прикладати особливі зусилля, адже металевий каркас і пластикову основу легко чистити за допомогою мокрої ганчірки і якісних миючих засобів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Желтый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.8 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 770 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 450 |
| Глубина стула | 520 мм |
| Кол-во изделий на паллете | 12 шт |
| Ширина стула | 470 мм |
| Штабелируемость | по 10 шт |