









1 488 ₴
Стілець Ібіца стане відмінним доповненням інтер'єру в тих закладах, які оснащені літнім майданчиком. Крім того, він часто використовується туристами, які люблять відпочивати на природі.
Завдяки складаний конструкції стілець Ібіца можна брати з собою в дорогу, він не займає багато місця, має металевий каркас і пластикову основу. Така вдало що поєднується конструкція робить цю модель стільця стійкою і зручною для використання.
Внизу стільця є невеликі металеві перемички, які дозволяють йому стояти ще більш стійко.
Якщо стілець Ібіца скласти, то він практично не буде помітним. Така властивість робить його зручним при зберіганні.
Основні особливості:
- компактність і зручність транспортування;
- надійна складна конструкція;
- зносостійкість і простота у догляді;
- соковиті яскраві колірні рішення;
- доступна ціна.
Модифікація стільця Ібіца з каркасом кольору Алюм.
Глибина - 470 мм
Ширина - 450 мм
Висота сидіння стільця - 470 мм
Висота стільця з урахуванням спинки - 790 мм
Для догляду за стільцем Ібіца не потрібно прикладати особливі зусилля, адже металевий каркас і пластикову основу легко чистити за допомогою мокрої ганчірки і якісних засобів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Желтый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.2 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 790 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Глубина стула | 470 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 6 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 12 шт |
| Особенности | Складная конструкция |
| Ширина стула | 450 мм |