









1 128 ₴
Стілець складаний Морган YC-042 пластик Rattan Black AMF
Стілець складаний AMF Морган YC-042 для дачі, саду та відпочинку на природі. Зручний, компактний і стильний стілець володіє стійкістю і невеликою вагою в 4,5 кг. Каркас сталевий, пофарбований у колір сидіння, механізм складання з металу, отже, дуже надійний. Сидіння і спинка виконані з якісного і міцного пластику, їх поверхня структурована під плетіння з ротанга, виглядає дуже оригінально.
Модель: : Морган
Каркас: : сталь
Матеріал оббивки: : пластик
Колір оббивки: : чорний
Висота виробу: : 820 мм
Висота виробу в складеному вигляді: : 1020 мм
Ширина виробу: : 430 мм
Глибина виробу: : 510 мм
Висота від підлоги до сидіння: : 480 мм
Висота спинки: : 400 мм
Ширина сидіння: 370 мм
Глибина сидіння: 400 мм
Максимальне навантаження на виріб: : 100 кг
Вага виробу: : 4,5 кг
К-виробів в упаковці: : 4 шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5.5 кг |
| Высота сиденья стула | 480 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 820 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина стула | 510 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Пластик |
| Материал спинки | Пластик |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Регулируемые опоры | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 430 мм |