









2 076 ₴
Стілець садовий з підлокітниками Dafne пластиковий під ротанг AMF
Стілець для саду AMF Dafne з пластику з плетінням під ротанг, відмінно поєднується як з пластиковими меблями, так і з меблями з ротанга. Для підвищення комфорту застосовуються підлокітники. Плетіння повторюється і на ніжках вироби і на підлокітниках. Для дачі, саду або відкритого майданчика кафе така модель буде відмінним вкладенням коштів, оскільки пластику не страшні волога і корозія, прямі сонячні промені не сильно нагрівають поверхню. Завдяки застосуванню пластику не вимагає особливого догляду. У стільця зручне широке сидіння і висока спинка.
Розміри:
Характеристики:
Варіанти кольорів: антрацит, тауп, еспрессо:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Высота сиденья стула | 450 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 840 мм |
| Глубина стула | 550 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Материал каркаса (опор) | Пластик |
| Материал сиденья | Пластик |
| Материал спинки | Пластик |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подстаканник | 0 |
| Регулируемые опоры | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Цвет | Антрацит |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 560 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина | 550 |
| Наличие подлокотников | Да |
| Особенности | пластиковое плетение под ротанг |
| Ширина | 560 |
| Основные атрибуты | |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | прямоугольная |