









1 523 ₴
Стілець складаний Даймлер YC-043 пластик Wooden Brown AMF
Стілець складаний AMF Даймлер YC-043 відмінно підійде для дачі або саду, дозволяє економити місце при цьому гармонійно виглядає в будь-якому інтер'єрі. Стілець стійкий, довговічний і легкий. Каркас із сталі, пофарбований у тон сидіння. Сидіння і спинка з пластику, стилізованого під дерев'яні планки. Максимальне навантаження на стілець до 100 кг, вага виробу 4,0 кг Стілець невибагливий у догляді та зберіганні.
Модель: : Даймлер
Каркас: : сталь
Матеріал оббивки: : пластик
Колір оббивки: : коричневий
Висота виробу: : 820 мм
Висота виробу в складеному вигляді: : 980 мм
Ширина виробу: : 460 мм
Глибина виробу: : 560 мм
Висота від підлоги до сидіння: 460 мм
Висота спинки: : 400 мм
Ширина сидіння: 390 мм
Глибина сидіння: 400 мм
Максимальне навантаження на виріб: : 100 кг
Вага виробу: : 4 кг
К-виробів в упаковці: : 4 шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4 кг |
| Высота сиденья стула | 460 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 820 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина стула | 560 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Пластик |
| Материал спинки | Пластик |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Регулируемые опоры | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Цвет | Коричневый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина стула | 460 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 560 |
| Ширина | 460 |