







1 315 ₴
Стілець Рольф хром пластик сірий AMF
Стільці серії Рольф перетворять ваш офіс до невпізнання. Вони є не тільки предметом якісним і функціональним, але також можуть послужити непоганою прикрасою а-ля бізнес-стайл. Офісні інтер'єри нам звично бачити сухими і нудними, в них рідко хто привносить яскраві нотки і свої особисті смакові уподобання. Але це не завжди вірно, адже офіс, можна сказати, служить вашим презентабельним особою. Цікава конструкція стільця Рольф і колір оббивки можуть стати тією самою родзинкою сірого офісного інтер'єру.
Дана модифікація стільця Рольф з каркасом кольору Хром, а також сидінням і спинкою з пластику.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 600 мм
Ширина - 540 мм
Висота - 800 мм
Висота від підлоги до сидіння - 470 мм
Стілець не вимагає ніякого спеціального догляду. Регулярно протираючи його і вичищаючи з допомогою миючих засобів у разі глибоких забруднень, ви зможете утримувати виріб в ідеальному стані.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | пластик, металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 800 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Глубина стула | 600 мм |
| Кол-во изделий на паллете | 40 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Ширина стула | 540 мм |
| Штабелируемость | по 10 шт |