






2 106 ₴
Стілець Viti пластик оранжевий AMF
Стільці Viti дизайнери "зашифрували" силуети трьох знаменитих моделей від прославлених дизайнерів ХХ століття - це стілець "Series 7" від Арне Якобсена, крісло "Tulip" від Ееро Сааринена і стілець "Eiffel" від Чарлза Імза. З'єднання трьох дизайнерських шедеврів дозволило створити новий продукт, відображення нашого змінюваного світу". Стілець Viti був удостоєний престижної премії у галузі дизайну Чиказьким Міжнародним Музеєм Архітектури і Дизайну. Він легкий і практичний, представлений у різноманітних яскравих кольорах, легко штабелируется і може використовуватися як в приміщеннях, так і на відкритому повітрі.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 570 мм
Ширина - 540 мм
Висота - 820 мм
Висота від підлоги до сидіння - 460 мм
Стілець легко очищається від забруднень і пилу за допомогою спеціальних засобів для догляду за меблями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | пластик |
| Наличие подлокотников | Да |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Оранжевый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.1 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 820 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Глубина стула | 570 мм |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Особенности | Наличие подлокотников |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Форма сиденья | овальная |
| Ширина стула | 540 мм |