









1 691 ₴
Стілець Бордо для саду сталевий з мозаїкою AMF
Стілець для саду AMF Бордо – складаний металевий стілець з оригінальним дизайном. Можна використовувати не тільки на дачі, але і відмінно підійде для будинку, тераси, бази відпочинку. Стілець має каркас з пофарбованого металу, стійкий, не вимагає особливого догляду, захищений від впливу вологи. Дизайн просто чудовий, спинка має ковані елементи і декоративну вставку у вигляді мозаїки. Сидіння стільця виконана зі сталевої сітки у вигляді тканинного плетива. За рахунок того, що стілець складається, його зручно зберігати, перевозити або переносити.
Розміри:
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага виробу, кг: 8,5
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Сталь |
| Материал спинки | Сталь |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подстаканник | 0 |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Ширина стула | 390 мм |
| Глубина стула | 480 мм |
| Высота сиденья стула | 470 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 890 мм |
| Вес | 8.5 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 390 |
| Глубина | 480 |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | Нет |
| Основные атрибуты | |
| Особенности | Складная конструкция, Спинка |
| Цвет | Черный |
| Форма сиденья | квадратная |