









1 239 ₴
Стілець для саду Монмарт металевий коричневий AMF
Стілець для саду AMF Монмарт – складаний металевий стілець для саду. Відмінна альтернатива лаві - складаний стілець, який зручно і компактно зберігати взимку. Стілець стійкий і надійний, витримує до 120 кг. Дизайн просто чудовий, спинка і сидіння зі сталевої сітки у вигляді плетіння, в даному випадку зовні відмінно імітує дерево і тканина, майстерно поєднується з будь садової меблями, можна використовувати і в якості гостьових стільців будинку. Порошкова фарба, якою покрито всі виріб, відмінно захищає матеріал від корозії.
Розміри:
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага виробу, кг: 6
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 6 кг |
| Высота сиденья стула | 450 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 860 мм |
| Глубина стула | 540 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Сталь |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подстаканник | 0 |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Цвет | Коричневый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 420 мм |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 540 |
| Ширина | 420 |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | Нет |
| Основные атрибуты | |
| Особенности | Складная конструкция, Спинка |
| Форма сиденья | квадратная |