









1 354 ₴
Стілець для саду Арманьяк металевий чорний з мозаїкою AMF
Стілець для саду AMF Арманьяк – якщо ви шукайте щось особливе і індивідуальне, то така модель складного садового стільця вам обов'язково підійде. Каркас з міцного металу, сидіння сталеве у вигляді тканинної сітки, все пофарбовано порошковою фарбою під дрібну "шагрень", яка захищає виріб від впливу вологи та інших подібних зовнішніх впливів. На спинці є вставки з декоративної мозаїки. Просторе сидіння, спинка надає підтримку тіла і дозволяє розслабитися. Стілець складаний і його дуже зручно зберігати і перевозити.
Розміри:
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага виробу, кг: 8,5
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 8.5 кг |
| Высота сиденья стула | 460 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 860 мм |
| Глубина стула | 490 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Сталь |
| Материал спинки | Сталь |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подстаканник | 0 |
| Регулируемые опоры | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 380 мм |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 490 |
| Ширина | 380 |
| Основные атрибуты | |
| Материал каркаса | металл |
| Особенности | Складная конструкция, Спинка |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | Нет |