









997 ₴
Стілець для саду Пуатьє метелевий темно-сірий AMF
Стілець для саду AMF Пуатьє - практичний, компактний стілець для вашого дому або саду. Виконаний повністю з сталі в оригінальному дизайні, стійкий і надійний, витримає вагу до 120 кг. Дана модель буде особливо доречна в саду, так як матеріал стійкий до впливу води, швидко очищається від бруду, не вигорає від ультрафіолетових променів. У складеному вигляді займає дуже мало місця і можна не тільки компактно зберігати до наступного сезону, але і перевозити в автомобілі при необхідності.
Розміри:
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага виробу, кг: 5,5
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5.5 кг |
| Высота сиденья стула | 450 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 810 мм |
| Глубина стула | 470 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Сталь |
| Материал спинки | Сталь |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подстаканник | 0 |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 440 мм |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 470 |
| Ширина | 440 |
| Основные атрибуты | |
| Материал каркаса | металл |
| Особенности | Складная конструкция, Спинка |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | Нет |