








1 126 ₴
Стілець для саду Діжон металевий темно-сірий AMF
Стілець для саду AMF Діжон відмінний вуличний стілець, виконаний із сталі, поверхня і спинка зі сталевої сітки. Перевага такої моделі в тому, що на поверхні сидіння не буде застоюватися вода і пил, відповідно довше буде служити і залишатися в прекрасному вигляді. В стільці є підлокітники, вони є продовженням передніх ніжок, що дуже гармонійно виглядає. Модель AMF Діжон створена для прикраси вашого саду, дачної ділянки, так само можна декорувати і обладнати відкриті літні кафе або тераси.
Розміри:
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага виробу, кг: 4,6
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4.6 кг |
| Высота сиденья стула | 450 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 850 мм |
| Глубина стула | 550 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Сталь |
| Материал спинки | Сталь |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подстаканник | 0 |
| Регулируемые опоры | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 520 мм |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 550 |
| Ширина | 520 |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | Нет |
| Основные атрибуты | |
| Особенности | Наличие подлокотников, Спинка |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |