








1 354 ₴
Стілець для саду Анжу металевий темно-сірий 7547 AMF
Стілець для саду AMF Анжу виконаний з металу, сидіння і спинка виконані зі сталевої сітки у вигляді ротанга плетіння. Стілець покритий порошковою фарбою, вона надійно захищає матеріал від корозії. Стілець стійкий, надійний, прослужить довгий час. Витримує вагу до 120 кг. Можна зберігати в стопці кілька стільців. Стільці з металу підійдуть як для терас, дач, так і для стилізації відкритого кафе або веранди ресторану.
Розміри:
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага виробу, кг: 3,8
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 3.8 кг |
| Высота сиденья стула | 430 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 890 мм |
| Глубина стула | 630 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Сталь |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подстаканник | 0 |
| Регулируемые опоры | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 470 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 630 |
| Материал каркаса | сталь |
| Обивочный материал | Нет |
| Особенности | Спинка |
| Ширина | 470 |
| Основные атрибуты | |
| Форма сиденья | круглая |