








1 014 ₴
Стілець для саду Taco AMF
Стілець для саду AMF Taco – стильна модель для барів і кафе, дачі, відрізняється невеликою вагою, відмінним дизайном і можливістю витримувати великі навантаження (за вагою до 160 кг). Каркас із сталі забарвлений в сріблястий або чорний колір, а сидіння і спинка виконано з капронової сітки в різних відтінках. Спинка і сидіння комфортні, для зручності є ще підлокітники. Завдяки яскравим фарбам можна відмінно зонувати приміщення, виділяючи окремі ділянки. Модель Taco відмінно підійде для відкритих вуличних кафе.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.4 кг |
| Высота сиденья стула | 44 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 730 мм |
| Глубина стула | 550 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 160 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подстаканник | 0 |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Цвет | Серый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 530 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина | 550 |
| Материал сиденья | Сетка |
| Материал спинки | Сетка |
| Ширина | 530 |
| Штабелируемость | по 38 шт |
| Основные атрибуты | |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | Ткань |
| Особенности | Наличие подлокотников |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |