








1 446 ₴
Стілець для саду Мулен металевий світло-сірий AMF
Стілець для саду AMF Мулен – це зручний і практичний стілець для дачі, саду або домашньої тераси. Виконаний повністю з сталі, є зручна спинка, підлокітники, сидіння і спинки виконані у вигляді сітки. Стілець витримує до 120 кг Матеріал відмінно підходить для використання на вулиці, швидко чиститься, стійкий до вологи і сонячних променів. Стілець зручно переміщувати по території, розташовувати в тіні або в будинку. Оригінальний дизайн стільця прикрасить ваш присадибну ділянку.
Розміри:
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага виробу, кг: 5,4
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5.4 кг |
| Высота сиденья стула | 440 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 850 мм |
| Глубина стула | 590 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Сталь |
| Материал спинки | Сталь |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подстаканник | 0 |
| Регулируемые опоры | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 570 мм |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 590 |
| Ширина | 570 |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | Нет |
| Основные атрибуты | |
| Особенности | Наличие подлокотников, Спинка |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |