








1 307 ₴
Стілець для саду Руан металевий темно-сірий AMF
Стілець для саду AMF Руан відмінно підійде для насолоди свіжим повітрям і прохолодою в тіні дерев на вашому дачній ділянці, базі відпочинку, або для оформлення, відкритого кафе. Каркас виконаний з металу, ніжки стійкі, з пластиковими заглушками для захисту від подряпин поверхні. Поверхня і спинка виконані зі сталевої великої сітки, є підлокітники. Матеріал стійкий до дії вологи і сонячних ультрафіолетових променів. Дизайн стільця цікавий і звичайно, він прикрасить собою будь-яку територію.
Розміри:
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага виробу, кг: 6,8
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 6.9 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 920 мм |
| Глубина стула | 560 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Сталь |
| Материал спинки | Сталь |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подстаканник | 0 |
| Регулируемые опоры | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 560 мм |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 560 |
| Ширина | 560 |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | Нет |
| Основные атрибуты | |
| Особенности | Наличие подлокотников, Спинка |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |