









946 ₴
Стілець для саду Артуа металевий коричневий AMF
Стілець для саду AMF Артуа виготовлений з металу і тому він чудово підійде для саду, дачі, відкритих кафе або домашньої тераси. Каркас і спинка зі сталі, сидіння - сталева сітка, покриття-порошкова фарба під дрібну «шагрень». Сидіння досить-таки широке, зручне, можна для прохолодної погоди придбати додатково невелику м'яку подушку для сидіння. Невисока спинка надає підтримку попереку. Стілець міцний і довговічний матеріал стійкий до вологи, високої температури.
Розміри:
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага виробу, кг: 4,6
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4.6 кг |
| Высота сиденья стула | 450 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 1020 мм |
| Глубина стула | 600 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Сталь |
| Материал спинки | Сталь |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подстаканник | 0 |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Цвет | Коричневый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 520 мм |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 600 |
| Ширина | 520 |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Спинка |
| Основные атрибуты | |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |