




4 813 ₴
Ваза з підсвіткою AMF Gleam 41х41х50 відмінне поєднання стилю і оригінальності, з допомогою таких ваз можна не тільки прикрасити інтер'єр, але і вигідно підсвітити певну зону. Так само даної вазою можна висвітлити вхід в заклад і за допомогою світла створити певний настрій для гостей починаючи прямо від входу. Працює від акумулятора, може безперервно працювати до 8 годин, зарядка відбувається від 2 до 6 годин, 16 кольорів світіння, 4 режиму роботи, які регулюються за допомогою комплектного пульта.
Характеристики:
Розміри:
Довжина - 410 мм
Ширина - 410 мм
Висота - 550 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Высота вазы | 550 мм |
| Глубина вазы | 410 мм |
| Материал | Пластик |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Состояние | Новое |
| Форма вазы | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Ширина вазы | 410 мм |