








10 001 ₴
Стіл комп'ютерний AMF СК825 компактний і функціональний стіл. Поєднує в собі стіл для роботи за комп'ютером з висувною полицею для клавіатури. Має відділення для системного блоку, полички для дисків, а також місткі висувні ящики. На ньому наявні закриті полкии для зберігання книг або інших необхідних канцелярських дрібниць. Стіл відмінно впишеться в невелику кімнату, при цьому ви не відчуєте жодних незручностей, так як зручна вигнута поверхня і розташування всіх деталей дозволяє дуже зручно і, головне, правильно розташуватися за столом для тривалої і плідної роботи.
ДСП – деревно-стружкова плита один з найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, володіє рядом переваг, таких як низька вартість, красивий і різноманітний зовнішній вигляд (в залежності від виду облицювання), міцність конструкції, стійкість до вологи і деформації. Як відомо ДСП виготовляють з стружки і тирси, просочених формальдегідної смоли для кращого скріплення при високій температурі. Її можна просто і швидко обробляти при виготовленні виробів.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Тип стола | угловой (эргономичный) |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 1990 мм |
| Глубина | 930 мм |
| Длина | 900 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота (мм) | 1990 |
| Глубина (мм) | 930 |
| Длина (мм) | 900 |
| КРОМКА | 2 |
| Мoдель | СК825 |
| Материал | ДСП |
| Материал изделия | ДСП |
| Толщина материала изделия | 18, для цвета дуб молочный 16 |
| Тумба в комплекте | Да |