






10 001 ₴
Стіл комп'ютерний AMF СК100/СК101, або як його ще називають "Школяр", має надійний і стійкий каркас, невисоку ціну і сучасний, але в теж час простий дизайн. Стіл підійде для роботи за комп'ютером або його можна використовувати як письмовий. Виконаний з ДСП товщиною 16 мм Одна відкрита полиця і два висувних ящика розташовані відразу під стільницею. Полки ширяють створюють ефект додаткового простору. Прості, чіткі лінії столу будуть гармонійно виглядати як вдома, так і в офісі. На поверхні вистачить місця, щоб позайматися учневі з безліччю книг і зошитів, ну і, звичайно, є місце для комп'ютера або ноутбука.
Відмінність столів СК100 і СК101 в тому, що в столі СК100 використовується кромка товщиною 2 мм, а в столі СК101 0,4 мм.
ДСП – деревно-стружкова плита один з найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, володіє рядом переваг, таких як низька вартість, красивий і різноманітний зовнішній вигляд (в залежності від виду облицювання), міцність конструкції, стійкість до вологи і деформації. Як відомо ДСП виготовляють з стружки і тирси, просочених формальдегідної смоли для кращого скріплення при високій температурі. Її можна просто і швидко обробляти при виготовленні виробів.
Для догляду за столом не вимагається особливо ретельний підхід. Рекомендується періодично проводити вологе прибирання з использовактеристикианием тільки якісних миючих засобів, що не містять спирту.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Тип стола | прямой |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 730 мм |
| Глубина | 545 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота (мм) | 730 |
| Глубина (мм) | 545 |
| Длина (мм) | 1000 |
| КРОМКА | 2 |
| Материал | ДСП |
| Материал изделия | ДСП |
| Модификация изделия | Стол компьютерный СК100 |
| Толщина материала изделия | 16 |
| Цвет | ДСП-Кальвадос |