







10 001 ₴
Стіл комп'ютерний AMF СК500 прямий, з відділеннями для зберігання необхідних у роботі речей, присутні колеса для переміщення при необхідності по кімнаті. Для клавіатури є висувна полиця і місце для системного блоку, а для зручного розміщення дисків є ціле відділення у верхній частині. Поверхня столу маленька, але завдяки висувній полиці місця вистачить і для книжок і зошитів. Стіл підійде і дорослим, і дітям. Відмінна і функціональна модель для сучасних малогабаритних квартир.
ДСП – деревно-стружкова плита один з найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, володіє рядом переваг, таких як низька вартість, красивий і різноманітний зовнішній вигляд (в залежності від виду облицювання), міцність конструкції, стійкість до вологи і деформації. Як відомо ДСП виготовляють з стружки і тирси, просочених формальдегідної смоли для кращого скріплення при високій температурі. Її можна просто і швидко обробляти при виготовленні виробів.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Тип стола | прямой |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 1390 мм |
| Глубина | 640 мм |
| Длина | 800 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота (мм) | 1390 |
| Глубина (мм) | 640 |
| Длина (мм) | 800 |
| КРОМКА | 2 |
| Мoдель | СК500 |
| Материал | ДСП |
| Материал изделия | ДСП |
| Толщина материала изделия | 16 |