







1 847 ₴
Стіл AMF SW-38 Чорний графіт - відмінний мобільний варіант розкладного столу для ноутбука. Такий стіл не тільки практичний, завдяки розкладний стільниці, але і зручний завдяки регульованій висоті і роликам, з допомогою яких можна переміщати стіл в будь-який куточок вашої квартири. Хромована опора і стільниця з МДФ чорного кольору графіту будуть відмінно виглядати в квартирі з будь-яким дизайном. Його так само можна використовувати як кутовий або кавовий столик, а в розкладеному вигляді можна встановити ноутбук, розмістити щоденник і пити каву.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Назначение | Для ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Да |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 910 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Длина | 530 мм |
| Размер стола в сложенном виде | |
| Высота стола | 660 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Да |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Полки | МДФ |
| Столешница | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Тип стола | трансформер |
| Тумба в комплекте | Нет |