







2 506 ₴
Стіл-книжка AMF СК-1 справжня знахідка для сучасних малогабаритних квартир. Такий стіл відмінно підійде в якості обіднього, для прийому великої кількості гостей, в якості робочого та комп'ютерного. Головною перевагою такого столу є його компактність у складеному вигляді і велика поверхня в розкладеному. Є можливість розкладати тільки половину столу. Одна опора підтримує поверхню столу і дає простір для ніг сидить за ним. В основі є полиці для зберігання яких-небудь предметів.
ДСП – деревно-стружкова плита один з найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, володіє рядом переваг, таких як низька вартість, красивий і різноманітний зовнішній вигляд (в залежності від виду облицювання), міцність конструкції, стійкість до вологи і деформації. Як відомо ДСП виготовляють з стружки і тирси, просочених формальдегідної смоли для кращого скріплення при високій температурі. Її можна просто і швидко обробляти при виготовленні виробів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Раскладная столешница | Да |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Цвет | Орех темный |
| Комплектация стола | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Дверка | 0 шт |
| Колесики | Нет |
| Полка | 0 шт |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 230 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1630 мм |
| Ширина стола | 850 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | ДСП |
| Столешница | ДСП |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота стола (мм) | 750 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Длина стола (мм) | 230 |
| Длина стола (мм)в разложеном состоянии | 1630 |
| КРОМКА | 2 |
| Мoдель | СК-1 |
| Материал | ДСП |
| Материал изделия | ДСП |
| Состояние | новый |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Нет |
| Толщина материала изделия | 16 |
| Фасады | ДСП |
| Ширина стола (мм) | 850 |