
1 775 ₴
Стіл Аудиторний з царгой і полицею Бук-Зручна аудиторні парта, стильна і комфортна. Розрахована на одну людину, оснащена міцною стільницею. Парта має металеві ніжки і кришку з ламінованого ДСП дуже високої якості. Для зручності і безпеки студентів краї покриті пластиковими крайками. З боків парти є два міцних металевих гачка, які призначені для розміщення портфелів і сумок. На кінцях металевих ніжок розташовані пластикові наконечники, які забезпечують цілісність і збереження підлогового покриття. Металеві ніжки пофарбовані спеціальною зносостійкою фарбою, яка дозволить парті служити тривалий час.
Парта Аудиторна
• Каркас квадратна труба, розмір - 20х20
• Металеві ніжки пофарбовані спеціальною зносостійкою фарбою
• Кришка і полку ламіноване ДСП колір Бук товщиною - 16 мм
• Краї покриті пластиковими крайками
• З боків парти розташовані металеві гачки
• На ніжках розташовані пластикові наконечники
• Габаритні розміри:
- Довжина - 700 мм
- Глибина - 500 мм
- Висота - 760 мм
• Виріб відповідає всім вимогам ГОСТ і ДСТУ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Ростовая группа | № 6 |
| Функциональное назначение | для учеников |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Глубина стола | 500 мм |
| Длина стола | 700 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас парты | сталь |
| Столешница | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | парта |
| Цвет | Бук |