






1 602 ₴
Хокер Зета - відмінний вибір для інтер'єру бару або сучасної кухні. Завдяки своєму дизайну Зета буде прикрасою будь барної стійки. Пишне, м'яке сидіння дозволить з комфортом розташуватися біля барної зони, насолоджуючись напоями протягом тривалого періоду. Оббивка сидіння має додаткову прошивку по всьому периметру у верхній частині, за рахунок чого не втрачає своєї форми і властивостей при експлуатації. Товста, міцна труба стійка основа роблять цей стілець практичним і стабільним. Зручна металева підставка для ніг забезпечує комфорт для людей з різним ростом.
Основні особливості:
- привабливий дизайн;
- пишне сидіння, не втрачає своєї форми під час експлуатації;
- міцний каркас, стабільна основа;
- металева підставка для ніг
Модифікація стільця Зета Хокер з каркасом кольору Хром.
Вінілісшкіра — це високотехнологічний матеріал, що складається з декількох шарів, у кожного з яких своя функція. Нижній шар – волокниста основа, яка додає матеріалу унікальні властивості: міцність, еластичність, здатність до драпіровці. Основа може бути трикотажної, тканої або нетканій. Верхній шар – ПВХ, що імітує малюнок і фактуру натуральної шкіри. Матеріал абсолютно безпечний для людини, це доведено широким застосуванням ПВХ в медичній практиці.
Вінілштучшкіра є зносостійким, зручним у догляді і комфортним в експлуатації матеріалом. Покриття з ПВХ може створювати ілюзію гладкою, лакової або фактурної шкіри, кількість кольорів досить велика.
До достоїнств вінілісшкіри належать: екологічна безпека, довгий термін служби, зручність і простота в догляді.
Глибина - 380 мм
Ширина - 380 мм
Висота сидіння стільця - 850 мм
Висота стільця з урахуванням спинки - 850 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 850 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 6,9 кг |
| Высота | 850 |
| Глубина | 380 |
| Кол-во изделий в упаковке | 2 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 12 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Материал | Металл |
| Назначение | Для баров |
| Ширина | 380 |