








11 620 ₴
Стілець барний Віденський-1 Хокер, масив бука (BST-1840, ПМК), колір Венге AMF
Віденський стілець перетворить будь-яке приміщення в вишуканий аристократичний зал. Високі стрункі ніжки надають стільця оригінальність і елегантність, класичну стриманість і сучасність. «Подвійна» спинка – єдино можлива в такій моделі стільця, інша тут вже немислима.
Він не тільки красивий, але також дуже зручний. Кругле сидіння і щаблина на ніжках дозволяють з комфортом розташуватися на цьому стільці.
Дана модель виглядає елегантно і витончено, тому стане прикрасою будь-якого приміщення.
Класичним кольором дерев'яних елементів меблів для вітальні є венге. Темний, насичений, густий колір підходить і для обрамлення м'яких меблів для виготовлення корпусних. Класично виглядає в світлому приміщенні, створюючи благородний контраст. При штучному освітленні насиченість кольору підкреслює масивність і грунтовність конструкцій. Шикарно дерев'яні елементи кольору венге виглядають на м'яких меблів в сукупності з яскравими тканинами і шкірою.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 500 мм
Ширина - 430 мм
Висота - 1110 мм
Висота від підлоги до сидіння - 750 мм
Догляд за стільцем не складний. Він не боїться ультрафіолетових променів, що дозволяє розмішати в теплу пору року подібну меблі на літній веранді.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Тип | Барный стул |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 1110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 3,9 кг |
| Высота | 1110 |
| Глубина | 500 |
| Кол-во изделий на паллете | 4 шт |
| Мoдель | Венский |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для взрослых |
| Особенности | Комплектация подножкой |
| Ширина | 430 |