




1 526 ₴
Стілець барний Зета Хокер алюміній Неаполь N-08 AMF
Хокер Зета - відмінний вибір для інтер'єру бару або сучасної кухні. Завдяки своєму дизайну Зета буде прикрасою будь барної стійки. Пишне, м'яке сидіння дозволить з комфортом розташуватися біля барної зони, насолоджуючись напоями протягом тривалого періоду. Оббивка сидіння має додаткову прошивку по всьому периметру у верхній частині, за рахунок чого не втрачає своєї форми і властивостей при експлуатації. Товста, міцна труба стійка основа роблять цей стілець практичним і стабільним. Зручна металева підставка для ніг забезпечує комфорт для людей з різним ростом.
Основні особливості:
- привабливий дизайн;
- пишне сидіння, не втрачає своєї форми під час експлуатації;
- міцний каркас, стабільна основа;
- металева підставка для ніг
Модифікація стільця Зета Хокер з каркасом кольору Алюм.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
Щільність: 415 г/м2
Склад: Особа: 100% ПУ, Підстава: 75% ПЕМ, 25% ХЛ
Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена в різних кольорах.
Матеріалу притаманні високі користувача та естетичні характеристики:
- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;
- еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;
- технології виготовлення гарантують безпека матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню;
- шкіра близька за зовнішнім виглядом до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;
- матеріал можна піддавати миттю мильним розчином або протирання.
Шкірзамінник Неаполь чудово виглядає у виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 380 мм
Ширина - 380 мм
Висота - 850 мм
Висота від підлоги до сидіння - 850 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип | Барный табурет |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 850 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 6,9 кг |
| Высота | 850 |
| Глубина | 380 |
| Кол-во изделий в упаковке | 2 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 12 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Материал | Металл |
| Назначение | Для взрослых |
| Особенности | Комплектация подножкой |
| Ширина | 380 |