








3 121 ₴
Стілець барний Порто Хокер хром, колір темний горіх AMF
Розважальні заклади люблять використовувати модерністські прийоми в декоруванні свого приміщення, нерідко вдаючись до вибору тих предметів меблів, які здатні бути не тільки функціональним атрибутом, але і привабливим елементом інтер'єру. Стілець Порто не можна назвати стандартним або традиційним для ресторану або бару, однак з часом він стає ще більш цікавим. Хромовані ніжки добре поєднуються з тонкої зігнутої пластиною, яка служить та спинкою і сидінням.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 520 мм
Ширина - 510 мм
Висота - 1090 мм
Висота від підлоги до сидіння - 780 мм
Догляд за стільцем подібного типу надзвичайно простий – регулярне вологе обробка дозволить підтримувати виріб в хорошому стані.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Тип | Барный стул |
| Цвет | Темно-серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 1090 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 5,6 кг |
| Глубина | 520 |
| Кол-во изделий в упаковке | 2 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 12 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для взрослых |
| Особенности | Комплектация подножкой |
| Ширина | 510 |